Místo konání

Celá akce proběhne v prostorách Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské. Registrace účastníků, přednášky a oběd budou v hlavní přednáškové místnosti B-103 a v atriu v budově fakulty na adrese: Břehová 7, 115 19, Praha 1. Cvičení z Částicové fyziky pak probíhají ve stejné budově. Cvičení z Matematiky a Kvantových technologií proběhnou v budově fakulty na adrese: Trojanova 13, 120 00, Praha 2. Účastníky cvičení probíhajících v Trojanově ulici po obědě hromadně doprovodíme z budovy na Břehové ulici do budovy na Trojanově ulici.

Břehová

Zde se bude konat dopolední program: registrace účastníků, přednášky a oběd. Proběhne zde také odpolední cvičení z Částicové fyziky. 

Trojanova

Zde se budou konat odpolední cvičení z Matematiky a Kvantových technologií. Účastníky sem doprovodíme z Břehové. Pro každý případ uvádíme informace o dopravě mezi budovami na Břehové a Trojanově ulici.


Jak se sem dostat z autobusového nádraží Florenc?

Metrem (vstup do metra se nachází při vchodu do autobusové stanice, je to zároveň podchod, a je jasně označen): 
Linkou Metra B (směr Zličín) se odvezete na stanici Můstek. Tady přestoupíte na linku Metra A (směr Nemocnice Motol anebo Dejvická) a vystoupíte na stanici Staroměstská. Vyjdete z metra a vydáte se na Břehovú pěšky, jak je vyobrazeno na mapě níže.

 

Jak se sem dostat z Hlavního vlakového nádraží?

Metrem (Vstup do metra se nachází přimo v hale Hlavního nádraži. Vstupy jsou jasně označeny, ale jsou rozděleny podle směru jízdy.):
Linkou Metra C (Háje) se odvezete na stanici Muzeum. Tady přestoupíte na linku Metra A (směr Nemocnice Motol anebo Dejvická) a vystoupíte na stanici Staroměstská. Vyjdete z metra a vydáte se na Břehovú pěšky, jak je vyobrazeno na mapě níže.
 
 

Jak se sem dostat z budovy na Břehové?

Studentky které se účastní cvičení Matematika anebo Kvantové technologie hromadně doprovodíme do budovy fakulty na Trojanově ulici. Pro každý případ uvádíme informace o trase.
Vydáme se pěšky na tramvajovou stanici Staroměstská. Odtud k nám jezdí dvě linky: 17 a 18. Linkou 17 (směr Sídliště Modřany) se odvezeme na stanici Jiráskovo nábřeží, odkud už dojdete pěšky tak ako je vyobrazeno na mapě níže. Linkou 18 (směr Vozovna Pankrác) se odvezeme na stanici Moráň, odkud dojdeme na fakultu pěšky přes Václavskou pasáž, která je vyznačená na mapě níže.
 

Jak se odsud dostat na autobusové nádraží Florenc?

Metrem (vstup do metra se nachází na Karlovom náměstí, kam se dostanete přes Václavskou pasáž, anebo na Palackého naměstí při řece, viz mapa níže):
Linkou Metra B (směr Černý Most) se odvezete na stanici Florenc, a už zbýva jen vystoupit správným východem na autobusovou stanici.
 
  

Jak odsud dostat na Hlavní vlakové nádraží?

Metrem (vstup do metra se nachází na Karlovom náměstí, kam se dostanete přes Václavskou pasáž, viz mapa níže):
Linkou Metra B (směr Černý most) se odvezete na stanici Muzeum. Tady přestoupíte na linku Metra C (směr Letňany) a odvezete se na stanici Hlavní nádraží. Výstup z metra je přímo do haly Hlavního nádraží.